SMART ZOO - разом для тварин
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб-Нд: вихідний

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Для собак від 50 кг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ваша собака сильно тягне, бігає з боку в бік і не слухається Вас?

Як працює?

Звичайний повідець - зашморг або строгач з шипами просто впиваються в шию собаки, і так як шия у собак малочутлива, собака просто терпить біль і продовжує тягнути, плюс у собак присутній такий поведінковий механізм, як "рефлекс опору", - це значить, чим сильніше ви тягніть собаку тим більше вона пручається Вам. Повідець – контролер Dog Walking, завдяки спеціальному фіксатора, ви зможете зафіксувати в чутливому місці під вухами, і собака почне реагувати на ваші ривки, перемикаючи свою увагу від подразників на Вас!

Так само поводок можна використовувати як намордник-недоуздок (халті) - повідець-нашийник можна накинути на пащу і вийде нашийник-вуздечка або халті, при цьому собака зможе відкривати пащу, пити воду, але буде більш смиренної, чуйною і виглядати буде менш страхітливо для оточуючих).

Як користуватися?

Надіньте ремінець на шию собаки, спеціальним фіксатором затисніть повідець під вухами. Не затискайте дуже туго, щоб собака не постійно відчувала дискомфорт, досить затиснути так щоб повідець сам не спадав. При некоректній поведінці собаки починайте потроху смикати за поводок, далі трохи сильніше, так поступово зрозумієте суть роботи. Безперервно тягнути за поводок не потрібно, використовуйте тільки рывковым методом.

Щоб використовувати повідець як намордник:

Зробіть петлю в 2 рази більше ніж потрібно для звичайного використання, одягніть ремінець на шию собаці так, щоб фіксатор перебував збоку. Під пащею загорніть повідець вісімкою і накиньте на пащу, фіксатором відрегулюйте натяг.

Рекомендації:

Після того як собака зреагувала на ваші ривки, обов'язково покажіть їй, що ви від неї хочете і можете заохотити смакотою.

Опис:

Поводки изготовлены из качественных материалов: прочного троса, укомплектованы двумя сварными кольцами, надежным металлическим фиксатором с мощной пружиной. Места соединения сшиты армированной капроновой нитью, декорированы пластиковыми накладками европейского производства. Поводки выдерживают сверхвысокие нагрузки и служат долгие года.

Вгору